Kolmapäeval, 11. novembril kell 18.30-20.00 Muusikateraapia keskuses (Tatari 44/2, Tallinn)

Häälejooga indiv.kliendigaAvasta oma potentsiaale ja võimesta end häälejooga töötoas muusika- ja hääleterapeut Eve Lukki juhendamisel! Häälejooga on häält vabastav ja vaimsele kasvule orienteeritud terapeutiline hääletöö hinnanguvabas mängulises õhkkonnas. Häälejoogas arendame häält ja treenime keha ning käsitleme häält kui kehapõhist loomingulist ja spontaanset muusikainstrumenti. Häälepillil mängimisega maandame füüsilisi ja emotsionaalseid pingeid, treenime  kohalolekuteadlikkust, kõrva, ärksust ja enesega kontakti hoidmist, avastame oma väljakutsete ja probleemide jõustavaid vaatenurki  ning loome koos ettearvamatut muusikat.  Selleks kasutame häälikuid, rütme, loitse, hingamistehnikaid, vaba ja struktuurset liikumist, häälemassaaži, suunatud kujutlusi jt võtteid. Tulemuseks on  julgem ja vabam eneseväljendus, kõlavam hääl, avatud meel, selgus ja loov elujõud!

Osalemine ei eelda viisipidamist ega muusikalist haridust, küll aga soovi ja tahtmist oma häält kehasõbralikuks kujundada ja häälega uutmoodi sõprus luua. Harjutused on kõigile jõukohased, arvestatakse individuaalseid eesmärke ja vajadusi. Harjutusi sooritame matil. Seepärast pane vabalt liikumiseks selga vaba aja mõnus riietus.

Eve Lukk, PhD, on muusika- ja hääleterapeut ning õppejõud Tallinna Ülikooli,  Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia täiendõppes, kus koolitab terapeutilise hääletöö ja muusikateraapia huvilisi. Muusikaterapeudi ametis töötab Eve Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses. Häälejooga terapeutilise lähenemisega rühmi on ta juhendanud alates 2003.a.

Osalemine on tasuta

NB! Vajalik eelregistreerimine hiljemalt 9. novembril, osalejate arv on piiratud.

Registreeruge SIIN