Reedel, 13. novembril kell 18.00-19.00 Muusikateraapia keskuses (Tatari 44/2, Tallinn)

IMG_7188Muusikaterapeut Heili Talbaku juhendamisel toimub töötuba  2-5 aastastele lastele, kes on oodatud osalema koos vanematega. Töötoas  kasutatakse palju improviseerimist muusikainstrumentidel, mille kaudu on võimalik end väljendada ning saada osa ühisest grupikogemusest. Samuti õpitakse läbi erinevate kehatunnetustegevuste paremini tundma oma keha. Töötoa lõpus on osalejatel võimalus kogeda lõõgastust muusika saatel.

Heili Talbak:
Usun, et muusikal on võime jõuda ka sinna, kuhu sõnad ei ulatu ning seetõttu saab muusikateraapia pakkuda turvalist keskkonda iseenda tundma õppimiseks.
Alates 2009. aastast olen töötanud muusikaterapeudina erivajadustega inimestega. Minu klientideks on olnud väga erineva diagnoosiga lapsed ning täiskasvanud.  Hetkel töötan muusikaterapeudina Muusikateraapia keskuses ning Päevakeskus Käos. Muusikateraapias erivajadustega inimestega saab muusika olla keeleks, mille kaudu on võimalik väljendada erinevaid tundeid. Läbi muusika on võimalik õppida uusi oskuseid, et tulla paremini toime meie ühiskonnas.
Muusikateraapia juures paelub mind see, kuidas  läbi muusika on võimalik leida igas inimeses üles see eriline säde, mis toob välja kõik siirad emotsioonid ning aitab kaasa enesearengule.

Osalemine on tasuta

NB! Vajalik eelregistreerimine hiljemalt 11. novembril, osalejate arv on piiratud.

Registreeruge SIIN