Millal: 15. novembril kell 10.00-10.45
Kus: Nõmme Tervisekliinikus, Õie 37, Tallinn
Kes viib läbi: Marion Untera
Kellele: emadele ja nende 3-8-kuustele väikelastele

image

Ema hääl ja muusika on ülivõimsad vahendid, mis pakuvad vanemale imelist võimalust oma lapsega lähedane olla ning temaga suhelda ajal, mil lapsel sõnu veel ei ole. Beebide ja väikelaste jaoks tähendab muusika helide, puudutuste, tunnete ja maitsete avastamist! Iga uus avastus ja kogemus tähendab aga suurt hüpet edasi tema arengus.

Töötoas saab ema:

  • avastada uusi võimalusi ja viise, kuidas teha muusikat koos lapsega
  • jagada oma lapsega emotsionaalselt lähedasi hetki
  • sotsialiseeruda teiste emadega

Töötoas läbi viidavad tegevused on suunatud erinevatele väikelapse arengus olulistele valdkondadele ning toetavad nii lapse muusikalist, füüsilist, emotsionaalset, kommunikatiivset kui ka sotsiaalset kasvu.

Kohtade arv on piiratud! Töötoas osalemine on tasuta!
Registreerimiseks saada sõnum: marionuntera@hotmail.com

Marion Untera:
Olen õppinud muusikat ning tegutsenud lauljana. Tänaseks olen lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 3 aastase muusikateraapia kutseõppe ning läbinud mitmeid muusika- ja loovteraapiaalaseid koolitusi. Lõpetamisel on ka Tartu Ülikooli psühholoogia õpingud. Käesoleval sügisel alustasin Tallinna Ülikoolis muusikateraapia magistriõpinguid. Viimase 2,5 aasta vältel olen läbi viinud emadele ja nende väikelastele suunatud muusikaringe. Minu kaasteeliseks on olnud minu teine, hetkel 3-aastane, poeg, kellega oleme läbinud imelise kooskasvamise läbi muusika ja laulu – ma tean, see toimib! Muusika puhul on erakordne see, et see toimib kui teine keel, vahend läbi mille suhelda ka siis, kui pole sõnu.”