Register

Registri eesmärk on teha muusikateraapia kasutajatele lihtsalt kättesaadavaks kompetentsete ja endale sobivate muusikaterapeutide andmed.

Register sisaldab Eesti Muusikateraapia Ühingu (EMTÜ) poolt kehtestatud nõuetele vastavate Eestis tegutsevate muusikaterapeutide nimekirja. Nimekirjas on esitatud terapeudi nimi, tase (vastavalt EMTÜ nõuetele), peamine töökoht terapeudina, tegevusvaldkond-sihtgrupp, kontaktandmed ja eravastuvõtu info.

EMTÜ registri nõetele vastavust hindab 2-liikmeline komisjon alljärgnevatest ekspertidest.

 • Malle Luik, PhD – muusikaterapeut, psühholoog, koolitaja
 • Alice Pehk, PhD – muusikaterapeut, BMGIM-terapeut, EMTR-superviisor, koolitaja
 • Eve Lukk, PhD – muusika- ja hääleterapeut, koolitaja
 • Kaili Inno, MSc – muusikaterapeut, koolitaja
 • Maria Vessmann, MSc – muusikaterapeut
 • Heili Talbak, BSc – muusikaterapeut, koolitaja

Registrisse taotlemise nõustamise ja lisainfo saamiseks palume pöörduda registrikomisjoni kontaktisiku Kaili Inno poole: kaili.inno@gmail.com.

3 mõtet “Register

 1. GerardMayob

  Obecnie handel Jest czynnością łatwiejszą niż kiedykolwiek wcześniej. Sposobność prowadzenia sklepu przez internet poszerza horyzonty i pozwala na wykonywanie działań na światową skalę. Paczki kurierskie do Rumunii to kolejny krok w ulepszaniu sklepu internetowego. Dzięki naszemu wsparciu możesz bez trudu wprowadzić takie przesyłki do swojej oferty handlu internetowego. Zobacz jakie to proste

  Kurier do Rumunii

  Przesyłki do Rumunii usprawnia prowadzenie handlu internetowego. Oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży towaru ze sklepu internetowego do Rumunii. Dzięki szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu w codziennych obowiązkach możemy pomagać każdego, kto zdecyduje się i postawi na przesyłki kurierskie do Rumunii.

  Nasza frima pomaga w odbiorze przesyłek, przyjęciu zwróconych przesyłek kurierskich, a dodatkowo odbieramy opłatę w rumuńskiej walucie. Z naszą pomocą w łatwy i szybki sposób pokierujesz swoim biznesem internetowym i poszerzysz swoją działalność na międzynarodową skalę.

  Zaufaj najlepszy i daj sobie pomóc. Pokażemy Ci, że nadawanie towarów poza granice może okazać się prostsze niż to prowadzone w kraju Jesteśmy po to aby każdego dnia pomagać takim firmom jak Twoja. Nie marnuj czasu na przeglądanie internetu w poszukiwaniu innych wybierz tym, na których możesz polegać.

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>